RSS Blog

Blog FİLTRELE
Blog yazısı Cilt Neden Kurur? Kuru Cilde Ne İyi Gelir?için resim

Cilt Neden Kurur? Kuru Cilde Ne İyi Gelir?

24 Ocak 2022 Pazartesi

Cilt kuruluğu neden olur ve kuru cilde ne iyi gelir sorularını zaman zaman hepimiz merak ediyoruz. Bu vesileyle biz sorduk, Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Uzmanı Dr. Yusuf Topal anlattı.

Blog yazısı Geniş Gözenekler Nasıl Küçülür ve Kapanır?için resim

Geniş Gözenekler Nasıl Küçülür ve Kapanır?

14 Temmuz 2021 Çarşamba

Geniş gözenekler birçok insanın sorunu. Buna neden olan bazı etkenler var. Peki, geniş gözenekler nasıl küçülür? Geniş gözenekler için tedavi nasıl yapılır? Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Uzmanı Dr. Yusuf Topal sıkılaşma yöntemi ile uzun vadede geniş gözeneklerin nasıl küçüleceğini anlattı.

Blog yazısı Ciltte tahriş neden olur? Tahriş olmuş cilde ne iyi gelir?için resim

Ciltte tahriş neden olur? Tahriş olmuş cilde ne iyi gelir?

8 Nisan 2021 Perşembe

Cildimizde oluşan tahrişin vücudumuzun dış çevre ile en sık temas eden bölgeleri olan ellerimizde ve yüzümüzde meydana geldiğini belirten Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Uzmanı Dr. Yusuf Topal cilt tahrişine sebep olan birçok faktör olduğunu söyleyerek en sık karşılaşılan sebepleri de anlattı.

Blog yazısı Estetik Sektöründe Hasta Doktor Arası Güven İlişkisi Nasıl Sağlanır?için resim

Estetik Sektöründe Hasta Doktor Arası Güven İlişkisi Nasıl Sağlanır?

8 Nisan 2021 Perşembe

Son zamanlarda haberlerde, yazılı ve görsel medyada estezedeler ile ilgili haberleri sıkça görmeye başladık. Bu haberler dışında, esasında haberlere konu olmayan çokça insan var. Nereden mi biliyorum? Çünkü den-eyimsiz ellerde yaptırılan estetik işlemler sonrasında düzeltilmesi için hasta başvuruları oldukça sık olmakta...

Login Bg
back to top
FİLTRELE