HİZMETLERİMİZ

Kliniğimize özel bir uygulama olan, şakaktan çeneye kadar tüm yüzün akışını değerlendirerek ihtiyacınız kadar planlanan, mimikleriniz ile uyumlu ve abartıdan uzak tüm yüz dolgu uygulamasıdır.

Fibrinojenden ve büyüme faktörlerinden zengin plazma kan hücrelerini kişiye özel dolgu kıvamında getirdiğimiz, ciltte yapıldığı yerde dolgu etkisi ile birlikte yenileme ve gençleştirme başlatan %100 doğal ve kimyasallardan arınmış biyostimülan dolgu uygulamasıdır. Prp değildir!

Uyguladığımız lazer tedavi protokollerinde, cildinizin derinden yüzeye doğru sağlıklı bir şekilde yapılandırılmasından sorumlu iki ana teknolojiden yararlanıyoruz.

Cildiniz için ‘’ömür boyu hediye ediyoruz ancak tek bir işlem hakkınız var’’ deseler, class 3 ce sertifikalı mezoterapileri seçerdik. Çünkü: cildinizden sorumlu fibroblast hücreleriniz yaşam süresini uzatabilmek için sağlıklı bir ortama ihtiyaç duyar. Mezoterapiler: ciltte yaş aldıkça sıklıkla azalan, nem, vitamin-antioksidan ve minerallerden zengin bu sağlıklı ortamı yaşatmak için başvurulacak en yakın kaynaktır

Dünya eğitmenliğinde bulunduğumuz Ellanse Akıllı Dolgu’yu ülkemizde uygulamaya yetkin birkaç klinikten biriyiz. Ciltte en güçlü kolajen uyarıcılarından biri olan Ellanse Akıllı Dolgu; cildin kendi kendini iyileştirmesi için gerekli doku onarımını sağlayan ve dolgu etkisi ile de cildin ihtiyacı olan desteklerini tekrardan onardığımız, uzun kalıcılık süresine sahip bir biyostimülan dolgu uygulamasıdır.

Cilt sağlığınız kişisel sağlığınız ile direk bağlantılıdır. Çünkü cilt: bağışıklıktan güçlü bir bünyeye, stresten az da olsa arınmış bir zihne ve vücutta dolaşan kanın, hücreleri sağlıklı şekilde beslediği bir dolaşıma ihtiyaç duyar. Glutatyon, Yüksek Doz C Vitamini ve NAD+ takviye tedavilerimiz ile tüm vücut ve cilt sağlığınızı destekliyoruz.