Lazer Uygulamaları

Lazer Uygulamaları Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Sıklıkla kullanılan alanlar; kolajen yapısındaki azalmaya bağlı ortaya çıkan cilt sarkmaları, elastikiyet kaybı ve kırışıklıklar, sivilce benzeri nedenlerle ortaya çıkan yüzdeki kalıcı izlerin azaltılması, yüzde, boyunda ya da gerdanlık bölgesinde ortaya çıkan kılcal damar ya da kalıcı kızarıklıklar, hormonal bozukluklar, güneş yanıklarına ya da yapısal olarak ortaya çıkan lekelerde kullanılır.

Lazer Uygulamaları Kaç Seans Yapılır?

Lazer uygulamaları sıklıkla seanslar halinde uygulanarak, kişinin mevcut şikayetlerinde kademeli olarak azalma ve düzelme sağlar. Seans sayısı kişiye göre değişkenlik gösterir.

Lazer Uygulamaları Hangi Amaçla Yapılır?

Günlük ve sosyal hayatı çok etkilemeden, vücudumuzun yüz boyun gerdanlık ya da el gibi görünür bölgelerinde daha çok karşılaşılan problemlerde kalıcı olarak düzelme sağlamayı amaçlamaktadır.

Kliniğimizde Hangi Lazer Cihazlarını Kullanıyoruz?

Fraksiyonel Lazer

Cilt sıkılaştırma, cilt gençleştirme, sivilce izi tedavisi, cilt sarkmalarında ve kırışıkların düzeltilmesinde kullanılmaktadır.

Veloce BB lazer

Kılcal damar tedavisinde, kırmızı yüz görünümünün tedavisinde, kuperoz gibi damarsal problemlerin tedavisinde, melazma(hamilelik lekeleri), çillenme, yüzde farklı sebeplerle ortaya çıkan yüzeyel ve derin kahverengi lekelerin tedavisinde kullanılmaktadır.

back to top
Randevu Al
FİLTRELE